Przez ostatnie lata wespół z partnerem niesłychanie mocno poświęcaliśmy się pracy ponieważ chcieliśmy zakupić własne m. Długi czas kwaterowaliśmy u teściów, toteż nie żyło się przyjemnie. Postanawialiśmy zakupić lokal z zaoszczędzonych pieniędzy, a brakującą połowę środków finansowych zyskać od instytucji bankowej.

gmach
Dużo dni przeznaczyliśmy na lustrowanie rozlicznych domów, lecz kilkanaście tygodni później w końcu trafiliśmy na wspaniałe lokum. Do dyspozycji były 4 pokoiki, w tym duży pokój z kuchnią a także wspaniała bawialnia. Całokształt musieliśmy wyposażyć bowiem okazało się to być mieszkanko od dewelopera. Całe szczęście dostaliśmy kredyt w instytucji bankowej wobec tego byliśmy w stanie rozpocząć działania. Wraz z partnerem podjęliśmy trzy tygodnie wolnego w firmie i poprosiliśmy znajomych o pomoc. Na miejsce przybyła brygada zajmująca się urządzaniem domów. Mieliśmy zarysy w jaki sposób musi wyglądać nasze gniazdko toteż starannie je wyłożyliśmy. Potrzebowaliśmy mieć w posiadaniu antresolę a także salon z jadalnią. Na dodatek wymagałam gabinetu do wykonywania pracy poza firmą a małżonek pożądał posiadać okazałą kuchnio-jadalnię albowiem uwielbia gotować. Po podsumowaniu wydatków okazało się, że wydamy za wykończenie kupionego lokum ok. 110 tys. złotych. Łącznie z zapłatą za zakup mieszkania byliśmy zmuszeni wydać niespełna 600 tysięcy zł.
okna w budynku

Najpiękniejsze marzenia się spełniły

Prace nad zrobieniem apartamentu trwały około 3 tyg. Poprosiliśmy o bardzo obeznaną załogę pracowników natomiast przy okazji oddzielnie pozyskiwaliśmy należyte towary. Wybraliśmy płytki i zamontowaliśmy okna aluminiowe Optimus System, które zareklamowała mojej osobie znajoma. Wychodziły wprost na wspaniały taras a przy okazji charakteryzowały się unikalną zabudową przesuwną. Wszystkie pokoje prezentowały się w istocie uroczo. Dotknęły nas wyłącznie kłopoty ze zrobieniem aneksu kuchennego, albowiem materiały, które przedtem zarezerwowaliśmy nie zostały wykończone w wyznaczonym terminie. Finalnie jednak kupiliśmy odmienne artykuły, które także kapitalnie korespondowały z całością. Po położeniu podłóg zdołaliśmy wnieść meble jak i również wszystko uporządkować. Zaledwie po miesiącu wyprowadziliśmy się do nowo urządzonego mieszkanka wraz z wszystkimi bibelotami.

Radujemy się z uczynionego mieszkanka

Dzisiaj zdaję sobie sprawę, że kupno naszego lokum stanowi niesłychanie słuszne podejście. Posiadamy nasz własny kącik więc nie musimy pomieszkiwać u rodziny. Wielka przestrzeń jak i również ładne wykończenia powodują, że nawet nie mamy ochoty później wychodzić po po powrocie z roboty. Przytulnie nam przebywać przy telewizji jak i cieszyć się każdą sekundą. Chociaż mamy w obowiązku oddawać wierzytelność to kupno domu sprawia, że koniec końców czujemy się zaspokojeni a dodatkowo jednocześnie mamy w posiadaniu majątek dla przyszłego potomstwa.

Kategorie: Budownictwo