Już kilka lat pracuje w spółce Primacon, która mieści się w miejscowości Koło. Poprzednio skończyłem automatykę, więc miałem biegłość z zakresu technologii maszyn. W tym momencie pasjonuję się składaniem różnych modułów do maszyn, które w następnej kolejności transportowane będą do zakładów przemysłowych. Jednostka oferuje swe produkty w parunastu miejscowościach, np. w Wrocławiu tudzież Krakowie. Czasem zamówienia są również spoza naszego kraju.

rolka aluminiowa
Nowym owocem przedsiębiorstwa stały się primacon.pl przenośniki spiralne. Poza tym sprzedajemy solidne bębny hydrauliczne jak i również taśmy modułowe. Gdy montuje tego rodzaju urządzenia spełniam swoją pasę. Niekiedy jest to karkołomne, lecz ostatecznie efekt bywa adekwatny. Dopełniam swój zawód rzetelnie, stąd jakiś czas temu uzyskałem promocję i w wyniku tego otrzymuję większe przychody. Z tej przyczyny byłem w stanie pojechać na wczasy do Grecji wspólnie z małżonką. Za rok organizujemy wycieczkę do Szwajcarii.
pcv

Pierwsze dni były wymagające

Gdy otrzymałem etat w instytucji, w pierwszej chwili nałożono na mnie dużo obowiązków. Martwiłem się, że nie dam rady zrobić wszystkiego zgodnie z harmonogramem. Prócz tego byłem zmuszony z rana przyjeżdżać do zakładu, dlatego zwykle musiałem wstać przed blisko 5.00. Ma partnerka twierdziła, że muszę ustąpić ze stanowiska a znaleźć miejsce w kolejnej instytucji. Jednakże po paru miesiącach nawykłem do swojej profesji i nie czułem takich kłopotów. Właściciel był rad z mojej roboty, zatem przekazał mi ciekawsze stanowisko. Obecnie sprawdzam obowiązki rozmaitych fachowców, ale równolegle osobiście analizuję różnorodne sprzęty. To kluczowe by pracowały prawidłowo dlatego że jeśli zostaną zawiezione do fabryki powinny natychmiast zostać zainstalowane. Problematyczne wydaje się zestawianie najmniejszych elementów. Aczkolwiek nabyłem wprawę w tym zakresie, dlatego pełnię te powinności szybko. Zapoznałem kilku przyjaciół, dlatego czasami dopomagamy sobie, jak zaistnieje taka konieczność.
rolka

Primacon to doświadczona firma

W czasie pracy w przedsiębiorstwie mogę bez skrępowania oznajmić, że jest to drużyna fachowców. Świadczone urządzenia konstruowane są z najlepszych części natomiast zamówienia wykonujemy bardzo szybko. Klienci chwalą nas, natomiast kiedy jakiś sprzęt przestaje prawidłowo działać w mgnieniu oka przyjeżdżamy żeby naprawić usterkę. Niemniej jednak takie sytuacje występują nadzwyczaj okazjonalnie. Albowiem urządzenia są przygotowane takim sposobem aby funkcjonowały bez żadnych usterek. Jestem zadowolony, że otrzymałem stanowisko w tym przedsiębiorstwie.

Kategorie: Bez kategorii