Razem z całą rodziną mieszkaliśmy w małym mieszkanku zatem wydawało się niekomfortowo. Byliśmy pewni, iż powinniśmy kupić większy apartament w związku z tym zaplanowaliśmy, iż postaramy się o zobowiązanie finansowe. Z początku powinniśmy wybrać dom wskutek tego napisaliśmy do agenta od nieruchomości. Przez tydzień patrzyliśmy na rozmaite domy aż wreszcie zwróciliśmy uwagę na dom, który liczył 66 m2.

kominek
Mieszkanko położone było w pobliżu terenów leśnych, toteż gdybyśmy potrzebowali moglibyśmy organizować wycieczki. Co więcej w pobliżu znajdowały się szkoły oraz przychodnie. Udaliśmy się do banku PKO a tam porozmawialiśmy na ten temat z konsultantem kredytowym. Powiedział, iż moglibyśmy zyskać kredyt do 500 000 złotych, albowiem prezentujemy stosowną zdolność kredytową. Niedługo potem przynieśliśmy wszystkie dokumenty a następnie złożyliśmy formularz o zobowiązanie finansowe. Oczekiwaliśmy cztery tygodnie na odpowiedź i koniec końców napisano do nas i zakomunikowano, iż dostaliśmy środki. Kupiliśmy od razu własne M3.

Umeblowanie domu

Pożądaliśmy odświeżyć nowe cztery kąty po swojemu. Tym samym położyliśmy nowe panele a także pomalowaliśmy ściany. Ponadto zaplanowaliśmy, iż w dużym pokoju zainstalujemy kominek. Sądziliśmy, iż tego rodzaju pomysł sprawi, iż będzie swojsko. Wypatrywałam w necie właściwej fabryki, jaka oferuje kominki i natrafiłam na kominkimikam.pl kominki katowice. Zatelefonowałam do nich po czym zakomunikowałam w jaki sposób powinien demonstrować się nowy kominek. Po dwóch tygodniach do naszego lokum przybyła brygada po czym zamontowała kominek. Byliśmy nadzwyczaj uradowani z wyniku. Nowe mieszkanko przedstawiało się bardzo nastrojowo. Dzieci znalazły miejsce do rozrywki natomiast ja wraz z małżonką mogliśmy wypoczywać w nowym saloniku.

Żyjemy w nowym domu od 3 lat

Jesteśmy pewni, iż było to nadzwyczaj właściwe rozwiązanie ażeby nabyć to cudownie położone mieszkanko. Podróżujemy do pracy tylko 15 min, natomiast pociechy są zapisane do placówki szkolnej. Prócz tego spędzamy czas w rezerwacie przyrody i co więcej wybieramy się po sprawunki do okolicznych marketów. Uwielbiamy nasz domek natomiast kominek prowadzi do tego, iż bywa nadzwyczaj nastrojowo. Kiedy nastaje zimowa pora roku palimy w kominku zaś w całym pomieszczeniu czuć ciepłe powietrze. Relaksujemy się przy kominku natomiast dzieciaki organizują różne zabawy. Cała nasza rodzina może się czuć świetnie.
kominek mieszkaniowy

Kategorie: Budownictwo