Święta Wielkiej Nocy jak żadne kojarzą się z odnowieniem i budzącą się do życia przyrodą. Śmierć pozostaje pokonana, a glob budzi się jak jeden mąż z tą wygraną. Doskonale doświadczyć tego można planując Wielkanoc w górach. Pięknie ośnieżone wierzchołki wyżej położonych formacji i czyste wzniesienia mniejszych górek, zalesione łąki wzbogacone pierwszymi barwnymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, orzeźwiające powietrze, silne, gorące słońce, usuwające ostatnie szczątki zimy.

Na dodatek lokalne jedzenie, obcowanie z folklorem i pogodne biesiady. O tak, Wielkanoc 2019 w górach to fenomenalna przesłanka do spędzenia pamiętnego czasu z bliskimi.

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w górach co rok jest raz za razem bardziej znana, przeto eskapadę warto zabukować jak najszybciej, by mieć pełne przekonanie, że trafimy na ciekawą propozycję. Pobyt w Wielkanoc w górach jest coraz popularniejszy i przeto należałoby zabukować obecność błyskawicznie. Do selekcji istnieje kilkanaście różnorakich ofert różniących się między sobą lokalizacją, długością turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Kolosalnej frajdy zazwyczaj daje badanie regionalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wynaleźć można nieznane do tego czasu wymiary Wielkanocy.

Pensjonat zielona polawa

U bram pięknych Bieszczad w każdej wiośnie natura gra wspaniały występ odnowy. Cudne przedstawienie odnowy jest przede wszystkim widoczne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa więcej gości. Pełna propozycja pobytu w Wielkanoc tym roku widoczna jest na stronie zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz zakwaterowania w romantycznie położonym pensjonacie dużego standardu, Zielona Polana dostarcza moc atrakcji dodatkowych. Liczne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z profesjonalnym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie podadzą niezapomnianych wspomnień. Odsapnięcie w saunie, wycieczki na rowerze czy zmagania na tenisowym korcie zrelaksują i dostarczą pozytywnych wrażeń.

Super pakiety

Zielona Polana dostarcza 2 pakiety pobytu na Wielkanoc w w tym roku. Czterodniowy będzie bardzo dobry dla osób, jakie Wielkanoc w górach pragną spędzić pierwszy raz. Pięciodniowy pakiet VIP pozwoli permanentnie rozsmakować się w urodach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na granicy Bieszczad.

Kategorie: Turystyka